Epimedyumlu Macun

Epimedyumlu macun

Son zamanlarda adı sıklıkla duyulan epimedyumlu macun bitkisel bir gıda takviye ürünüdür. Bu ünün cinsel hayat konusunda sıkıntı yaşayan kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Epimedyumlu Macunun İçeriği

Epimedyumlu macunun içerisinde çok sayıda bitki çeşidi bulunmaktadır. Epimedyumlu macunun içerisinde bulunan bitkiler ve isimleri şu şekildedir; epimedyum, havlıcan, ısırgan otu, demirdikeni, tarçın, polen, zencefil, lepidyum, harnup pekmezi, ginseng, bal, arı sütü, keçiboynuzu, yulaf, ginko biloba ve dut pekmezidir.

Bu bitki çeşitlerinden elde edilmiş olan macun kolay bir şekilde tüketilmektedir. Bu macun içerdiği bitki özlerinin birleşiminin etkisiyle erkeklerde ortaya çıkan cinsel sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Cinsel isteksizlik ve erken boşalma gibi sorunların ortadan kalkmasında etkili olduğu için kullanılabilmektedir.

Ayrıca macun sadece erkeklerde değil kadınlarda da görülen cinsel hayattaki isteksizliği ortadan kaldırılmaktadır. Epimedyumlu macunun yararlı olabilmesi için ilişkiye girmeden bir saat kadar önce alınması gerekmektedir. Macunun kullanım miktarı ise bir çay kaşığı olmaktadır.

Bu macunu belirtilen şekilde tüketenlerin cinsel hayatlarında yaşadıkları sorunlar ortadan kalkmaktadır. Macunun kullanımı ile etkisinin 8-10 saat aralığında devam ettiği bilinmektedir. Ancak bu macunu kullanan kişilerin bünyelerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Epimedyumlu Macunun Zararları

Cinsel isteksizlik gibi sorunların ortadan kaldırılması için kullanılan epimedyumlu macunun genel olarak belirli bir zararı bulunmamaktadır. Ancak macun afrodizyak etkisine sahip olduğu için bazı hastaların kullanılmasında çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Bunun için kalp rahatsızlığı ve tansiyon rahatsızlığı olanların macunu kullanmaması gerekmektedir.

Ürün kanın hareketlenmesini sağladığı için kalp hastaları için sıkıntı yaratabilmektedir. Ayrıca şeker hastaları tarafından da ürünün doktora danışılarak kullanılması gerekmektedir. Çünkü ürünün içinde bulunan bal ve pekmez gibi ürünlerin kişilerin şekerini yükseltme ihtimali bulunmaktadır. Bunun dışında hamile kadınlar tarafından bu macunun kullanılması önerilmemektedir.

Ancak macunun içerisinde bulunan bitki özlerine alerjisi olduğunu bilen kişilerin de macunu tüketmemesi gerekmektedir. Ancak ürünü kullanmaya başladıktan sonra rahatsızlık duyanların kullanımı bırakması gerekmektedir. Bu rahatsızlıkları yaşayanlar dışında ürünün herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ayrıca macunun zarar vermemesi için gereğinden fazla tüketilmemesi gerekmektedir.

Ürünün zararları konusunda emin olamazsanız Whatsapp numarasını kullanarak Muhammed beye ulaşarak macunun analiz belgelerini talep edebilirsiniz. Böylelikle analiz raporlarını inceleyerek gönül rahatlığıyla ürünü kullanabilirsiniz.

Epimedyumlu Macunu Kimler Kullanmalı

Bitkisel bir ürün olan cinsel isteksizliği ortadan kaldıran macunu kimlerin kullanabileceği merak edilmektedir.

Macunu kullanmasında sorun olmayan kişiler şunlardır;

  • Cinsel isteksizliği ve ereksiyon sorunları olanlar tarafından kullanabilir.
  • Sertleşme sorunu olan erkekler tarafından kullanılabilir.
  • Erken boşalma sorunu olan kadın ve erkekler tarafından kullanılır.
  • 18 ile 65 yaş aralığındaki kişiler macunu kullanabilir.
  • Diyabet rahatsızlığı olmayanlar macunu kullanabilir.
  • Tansiyon ve kalp rahatsızlığı olmayan kişiler tarafından kullanılabilir.
  • Hamile olmayan kadınlar tarafından macun kullanılabilir.

Bu özelliklere sahip olan ve cinsel hayatında sorunları bulunan çiftler tarafından macun kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmakta.