Epimedyumlu Macun Kadınlarda Etkisi

Epimedyumlu Macun Kadınlarda Etkisi

Epimedyumlu macun bir ilaç değildir. Epimedyumlu macun içerisinde bulunan özler ile doğal bir karışımdır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilen bitkisel bir gıda takviyesidir. Genellikle erkekler tarafından kullanıldığı düşüncesi olsa da kadınlar da kullanmaktadır. Kadınlar üzerinde de etkisi oldukça yoğundur.

Epimedyumlu Macunun Etkileri Nelerdir?

  • Cinsel isteksizlik sorununu çözerken cinsel performansı da arttırır.
  • Erken boşalma ve iktidarsızlık gibi sorunların çözümünde etkilidir.
  • Vücudun dayanıklılığını arttırır.
  • Üreme sistemi üzerinde olumlu etkileri vardır.
  • Kadınlık hormonunu kalitesini artırır.
  • Kaliteli bir cinsel hayat sağlar.

Epimudyumlu Macunun Etkisi Ne Kadar Sürer?

Merak edilenler arasında epimedyumlu macun etkisi ne kadar sürer sorusu olmaktadır. Epimedyumlu macun cinsel ilişkiden önce kullanılır. Etkisini ortalama yarım saat içerisinde göstermeye başlar. Bu etkinin kalıcılığı ise kişinin vücut yapısına göre farklılık göstermektedir. Kimi kişilerde etkisi 12 saat devam ederken kimi kişiler de 72 saate kadar devam etmektedir. Bu nedenle etkisinin süresini bilmek için en iyi yol macunu kullanmaktadır. Bir diğer merak edilen de her kullanımda aynı etkiyi gösterip göstermediğidir. Her kullanım da aynı etkiyi göstermektedir.

Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır?

Epimedyumlu macunun kullanım şekli erkek ve kadınlar da aynı şekildedir. İlişkiden bir saat önce 1 çay kaşığı şeklinde alınmalıdır.

Tavsiye edilen miktarın üzerinde kullanılmamalıdır. Özellikle alkol ile birlikte kullanılması tavsiye edilmemektedir. Macun kullanıldıktan sonra üzerine su içilmesi tavsiye edilmektedir. En fazla etkiyi almak istiyorsanız yemek saatinden sonra bir saat geçtikten sonra kullanılmalıdır.

Eczaneler de satılmamaktadır. Çünkü bitkisel bir üründür. Tarım bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Eczaneler tarafından satılan ürünler sağlık bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

Kimler Kullanmamalıdır?

Epimedyumlu macunun içeriği bitkiseldir ve bu sebeple bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat kan basıncını yükseltip dolaşımı hızlandırdığı için tansiyon ve kalp hastalarının kullanması doktor kontrolünde olmalıdır. İçerdiği pekmez ve bal özlerinden dolayı da şeker hastalarının kullanması tavsiye edilmemektedir. İçeriğinde bulunan bitkilere karşı alerjisi olan kişilerin kullanması uygun değildir. Hamile ve emziren kadınların kullanması da doktor kontrolünde olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir