Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır?

Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır

Epimedyumlu macun, ilişkilerinde sorun yaşayan hemen hemen her partnerin kullandığı mucizevi bir üründür. Partnerlerin özellikle cinsel yaşamlarında daha aktif ve güçlü kalabilmeleri için bu ürün çok faydalıdır. Günümüzde epimedyumlu macun çok tercih edilmektedir. Hem erkekler, hem de kadınlar kullanabilir.

Tamamen Bitkisel

Herkesin severek kullandığı epimedyumlu macun %100 bitkisel bir üründür. Eczanelerde satılmamaktadır. Aktarlarda, kuvvet macunu ya da padişah macunu gibi farklı isimlerle başka macunlar da bulabilirsiniz. Ancak bu macunlar çeşitli katkı maddesi içerirler ve sağlıksız ürünlerdir.

Epimedyumlu macun ise tamamen katkısız bir üründür. Saklama koşulları da çok önemli olduğundan dolayı eczanelerden ya da aktarlardan satın almanız önerilmez. Sadece İnternet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için vazgeçilmezdir.

Ürünün Etkisi

Enerji ve kuvvet veren epimedyumlu macun tamamen doğal bitki özleri içermektedir ve bu bitki özleri birbirleriyle uyumludur. Hem erkekler, hem de kadınlar üzerinde etkisi uzun bir süre devam etmektedir. Bu yüzden herkesin en popüler tercihi bu macun olmaktadır.

Güvenilir Ürün

Epimedyumlu macuna tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. İçeriğinde bulunan bitkilerin tümü tek tek test edilmiştir ve Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Aynı zamanda, Türkiye’nin en çok tercih edilen ürünlerinden birisidir.

Nasıl Kullanılır?

Oldukça kolay ve pratik bir kullanımı vardır.

Şöyle kullanılır;

  • Her ilişkiden 1 saat önce mutlaka karıştırın
  • Sadece 1 çay kaşığı alın
  • Önerilen miktarın dışına çıkmayın yan etki yapabilir
  • Üzerine su içebilirsiniz

Bunları uygulayarak ürünü dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Metal veya tahta kaşık farketmeksizin kullanılabilir

Kimler Kullanmamalıdır?

Şeker, tansiyon ya da kalp gibi hastalıklara sahip olanların epimedyumlu macun kullanması sakıncalıdır. Bunun yanı sıra, hamile ve emzirme dönemindeki kadınlar da kullanmamalıdır. Kullanmak istiyorsanız mutlaka doktora danışarak kullanmalısınız. Sağlıklı insanlar da 1 çay kaşığından fazla almamalıdır. 18-65 yaş aralığındaki her kadın ve erkek uygun miktarda kullanabilir.1 çay kaşığından fazla kullanılması durumunda, baş ağrısı, kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir